A man buys milk at Rs 2 per kg. Mixing it with water he sells the mixture at the same price. If his profit is 11-1/9 %

Advertisements

Word Problem 19

Problem 19: A man buys milk at Rs 2 per kg. Mixing... »

Insert math as
Block
Inline
Additional settings
Formula color
Text color
#333333
Type math using LaTeX
Preview
\({}\)
Nothing to preview
Insert